Závodnický víkend 10. a 11. 2017

O uplynulém víkendu opět bodovali zástupci našeho týmu, bratři Vyroubalovi, na Českomoravském poháru v Brně. Toník v sobotu i neděli získal 3. místo, Pavel v sobotu místo 7.

1. místo získala v dalším závodu Šumperského poháru horských kol, který se jel v sobotu na Rabštejně, v kategorii Předžáci Lucie Rozehnalová.

Na Mistrovství České republiky v motokrosu juniorů v Kaplici si Ferda Lipka vybojoval, i přes to že jeho motorka neměla optimální výkon, 7. a 8. místo.

Na závodu Mistrovství světa v sajdkákrosu v lotyšském Kegumsu se nedařilo posádce Vejchoda/Zatloukal, kdy pro poruchu na motorce bohužel nebodovali ani v jedné jízdě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.